![](https://murphyhaber.com/wp-content/uploads/2020/06/eda-ece-yeni-yasini-boyle-kutladi-0-umZ4l8E8.jpg)
Çevre medya hesabını faal kullanan oyuncu Eda Ece, günlük hayatıyla ilgili derhal hemen her şeyi takipçileriyle paylaşıyor.
![](https://murphyhaber.com/wp-content/uploads/2020/06/eda-ece-yeni-yasini-boyle-kutladi-1-d1mh7lWh.jpg)
Evvelki gün 30 yaşına basan Ece, tevellüt gününe hususî duygusal bir ileti yayınladı. Çocukluk fotoğrafını takipçileriyle paylaşan şık oyuncu, şöyle dedi:
![](https://murphyhaber.com/wp-content/uploads/2020/06/eda-ece-yeni-yasini-boyle-kutladi-2-xHEQ4Z4q.jpg)
“30’uncu doğum günüm. 25’ten buraya hangi süratle geldim ben de şaşkınım. 5 yıla 10 yıl sığdırmış gibiyim. Canım aileme, arkadaşlarıma, beni takip eden, bana inanan kişilere yürekten teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Hayat sizinle güzel.”
![](https://murphyhaber.com/wp-content/uploads/2020/06/eda-ece-yeni-yasini-boyle-kutladi-3-tptWtSQE.jpg)
Oyuncunun yeni yaşını, bir müddettir aşk yaşadığı basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer de kutladı. Tuncer, Ece ile olduğu bir kareyi yayınlayarak, “İyi ki doğdun Eda’m” notunu düştü.
![](https://murphyhaber.com/wp-content/uploads/2020/06/eda-ece-yeni-yasini-boyle-kutladi-4-1XbL51h2.jpg)
Öte yandan oyuncu, birkaç gün evvel tevellüt günü için manalı bir kampanya başlatmıştı. Eda Ece, takipçilerinden armağan noktasına kanser hastası evlatlara yardım etmelerini istemişti.
Milliyet